BİZDEN HABERLER

Sınırsız proses çeşitliliği ve uygulanabilirlik anlayışıyla yola çıkan Setakim olarak ürünlerimiz, plastiğin bulunduğu her yerde kullanılmaktadır; oluklu borulardan araba parçalarına, medikal maskelerden PVC kablolarına, telekomünikasyon kablolarından şampuan şişelerine, yiyecek ve içecek kaplarından tarımsal silaj filmlerine, çöp torbalarından oluklu HDPE drenaj borularına, PE – PP bağlantı parçalarından PE100 HDPE temiz su borularına, PE damlama borusundan deterjan şişesine, ketçap şişesinden motor yağı bidonlarına, XPS köpükten levhaya, BCF ipliğinden bahçe mobilyalarına, elektrikli aletlerden yeme içme kaplarına kadar çok sayıda ürünü renklendirmeye yönelik kullanılmaktadır.

  • Plastik sektörünün Avrupa’daki öncü fuarları olan PlastPol 2023, PlastOnline 2023 ve PlastEurasia 2023 fuarlarında, en yeni ürünlerimizle ve son gelişmelerle birlikte değerli ziyaretçilerimizi ağırlamaktan onur duyacağız.

  • TOBB tarafından düzenlenen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketinin sıralandığı TOBB Türkiye 100 Listesi’ne 2 yıldır girmenin haklı gurunu yaşıyoruz.
    – 2020 – 100.sıra
    – 2021 – 56.sıra

  • Beyaz masterbatch üretimi için yeni makine hattı.. Artan talepleri hızlı şekilde karşılayabilmek adına beyaz masterbatch makine hattımızı büyüterek yeniledik.

  • Avrasya’nın en büyük fuarı olan 2022 PlastEurasia’da yerimizi aldık. Setakim, iş ilişkilerini geliştirmek adına çalışmalarını kararlılıkla sürdürmeye devam edecektir. Siz değerli iş ortaklarımızı standımızda ağırlamaktan onur duyarız.